Baterie umywalkowe

Bateria umywalkowa występuje w każdej łazience, nie ważne czy jest to salon kąpielowy, mała łazienka z prysznicem czy toaleta dla gości. Baterie są dostępne w wielu kolorach i stylach. Istnieją baterie umywalkowe takie jak , są też baterie umywalkowe retro, o charakterystycznych kształtach z minionych lat, aż po nowoczesne baterie umywalkowe z termostatem.

Baterie - przede wszystkim jakość!

Baterie umywalkowe charakteryzują się wysoką jakością. Tworząc ofertę sklepu dokładamy wszelkich starań przy selekcji produktów aby były bezawaryjne, i służyły Tobie długie lata. Selekcjonując ofertę baterii łazienkowych, kładąc nacisk na jakość produktów oraz serwis gwarancyjny wybraliśmy baterie umywalkowe , jako produkt spełniający nasze rygorystyczne normy. Baterie oferowane przez Sanit-Express pochodzą z legalnego kanału dystrybucyjnego dzięki temu masz pewność że produkty są objęte gwarancja producenta .

Technologie używane w bateriach umywalkowych

Przy wyborze baterii umywalkowej zapewne interesują Ciebie aspekty zarówno wizualne jak i techniczne. Dlatego warto abyś zwrócił uwagę na takie pojęcia jak perlator, bateria z termostatem, ogranicznik przepływu wody, czy bateria umywalkowa z termostatem.

Producent tworząc swoje kolekcje baterii w zależności od designu mógł się pokusić o wprowadzenie pewnych rozwiązań od tych które pomogą obniżyć Twoje rachunki – perlator, baterie z ogranicznikiem przepływu wody, po te zwiększające komfort użytkowanie – baterie umywalkowe z fotokomórką – tak zwane baterie automatyczne, czy baterie z termostatem.

Perlator – oszczędność wody do 60%

Perlator to nic innego niż zakończenie wylewki baterii które pozwala w zależności od technologii zaoszczędzić od 15% - 60% na zużyciu wody w zależności od technologii użytej przez producenta. Warto zwrócić uwagę na wybór baterii umywalkowej , czy posiada perlator napowietrzający – który powoduje milszy strumień wody. Jeśli z waszego kranu płynie twarda woda, zwróćcie uwagę z jakiego materiału jest on wykonany. Najlepiej aby był wykonany z silikonu, oszczędzi wam na trudu przy czyszczeniu perlatora w baterii umywalkowej z kamienia.

Głowice ceramiczne w baterii umywalkowej.

Istnieją różne typy głowic w bateriach umywalkowych. Najpopularniejsze z nich to głowice ceramiczne i uszczelkowe. Głowice uszczelkowe są stosowane w tańszych bateriach i maja pewne wady. Skupmy się jednak na bateriach umywalkowych z głowicą ceramiczna.

Głowice ceramiczne charakteryzują się przede wszystkim dłuższą żywotnością baterii. Są bardziej odporne na kamień i rdze. Pozwalają na szybka i płynną regulacje temperatury i strumienia wody. Dzięki większej trwałości głowic, zapewniają szczelność baterii przez bardzo długie lata.

Baterie umywalkowe z termostatem - ?

Pewnie nie raz udało Ci się poparzyć gorąca woda z kranu. Jeśli jest to dla Ciebie zjawisko powszechne, zastanów się czy nie będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem bateria z termostatem. Jeśli podobają Ci się baterie umywalkowe , sprawdź czy wybrany producent nie oferuje takich baterii umywalkowych w swojej ofercie.

Baterie termostatyczne działają z reguły na zasadzie dwóch uchwytów. Na jednym z uchwytów wybieramy zadaną temperaturę, a na drugim ustawiamy przepływ wody. Dodatkowo większość umywalkowych baterii termostatycznych posiada dwa przyciski na pokrętłach. Przycisk na uchwycie od regulacji temperatury wody służy jako ogranicznik temperatury, po jego wciśnięciu można ustawić dopiero temperaturę wyższą niż temperatura „bezpieczna”. Dzięki temu możemy zapobiec przypadkowemu ustawieniu zbyt gorącej wody którą moglibyśmy się poparzyć. Istnieje również przycisk na uchwycie od przepływu wody, odkręcając pokrętło od przepływu na maksimum bez wciśniętego przycisku, przepływ wody będzie na poziomie ekonomicznym, jednak po wciśnięciu przycisku możemy pominąć ogranicznik wody.

Podsumowując baterie umywalkowe z termostatem są wygodne w użytkowaniu, przypadną do gustu osobom które mają problemy z stała temperaturą wody w kranie regulując temperaturę do pożądanego poziomu.

Baterie umywalkowe bezdotykowe - baterie z fotokomórką.

Baterie umywalkowe automatyczne są spotykane w wielu miejscach użyteczności publicznej jak i w miejscach wymagających podwyższonej higieny. Powyższe aspekty jednak nie zabraniają nam montażu takiej baterii w domu. Powody montażu baterii bezdotykowej mogą być różne: wygoda czy chęć zachowania prostej i minimalistycznej formy pomieszczenia.

Baterie umywalkowe jednouchwytowe z mieszaczem? Czy baterie z tzw. „kurkami”?

O zaletach baterii umywalkowych jednouchwytowych z mieszaczem wspominaliśmy już w innych działach. O ile styl pomieszczenia nie wymusza na nas zastosowania baterii dwuuchwytowej – często spotykanej w łazienkach w stylu retro, warto wybrać baterię jednouchwytową z mieszaczem. Baterie te charakteryzują się wygoda i oszczędnością wody którą byśmy stracili na ustawienie optymalnego poziomu temperatury i strumienia.

Baterie umywalkowe z bidettą.

Istnieją baterie z dodatkowym elementem w postaci słuchawki która pozwala na dbałość o higienę miejsc intymnych w małej łazience gdzie na bidet nie ma miejsca a tuż obok stoi miska WC.

Baterie z bidettą sa coraz chętniej wybierane, w szczególności w małych łazienkach, gdyż pozwalają na znaczne zaoszczędzenie miejsca. Często bowodem wyboru baterii z bidettą może być wyskoi koszt remontu łazienki w celu instalacji bidetu.

Baterie umywalkowe pod względem koloru.

Wybrana przez Ciebie bateria umywalkowa jaki styl reprezentuje?

Baterie umywalkowe występują w wielu kolorach, są baterie umywalkowe srebrne, z powłoką chromowaną – są to najczęściej wybierane kolory baterii – uniwersalne pasujące do każdej łazienki.

Istnieją również baterie umywalkowe wykonane w starym złocie i brązie. Dotyczy to najczęściej baterii umywalkowych retro.

Nowoczesne baterie umywalkowe występują głownie w kolorach satynowym i białym, jednak wybór na tym się nie kończy – w naszej ofercie znajdziesz również baterie czarne, niebieski, zielone czy nawet różowe, czy baterie z wzorami. Ogranicza Cię tylko pomysł i Twoja wyobraźnia.

Baterie umywalkowe pod względem stylu.

Nowoczesne baterie umywalkowe – charakteryzują się prostymi linami mogą to być delikatne linie, ale również modne są linie ostre szczególnie widoczne w bateriach „kwadratowych”. Wykonane głównie w chromie, satynie, bieli występują również wersje z jaskrawymi dominującymi kolorami jak i baterie opatrzone wzorami.

Klasyczne baterie umywalkowe – spotykane w większości łazienek. Proste kształty najczęściej w baterie w kolorze chrom.

Baterie umywalkowe retro – charakteryzują się z reguły skomplikowanymi kształtami, wieloma zdobieniami. Najczęściej są to baterie umywalkowe retro brąz, chrom, stare złoto.

Montaż baterii umywalkowych

Baterie umywalkowe są dostępne z mnogimi możliwościami montażu. Baterie umywalkowe mogą być stawiane na umywalce, mogą być jedno, dwu i trzy otworowe, podtynkowe, czy ścienne. Przyjrzyjmy się sposobom montażu dokładniej:

Baterie umywalkowe stawiane na umywalce i stawiane na blacie .

Baterie umywalkowe jednootworowe montowane na umywalce są dość popularnym produktem, każdemu doskonale znanym. Jednak nie trzeba się ograniczać do baterii jednootworowych. Istnieją baterie również dwu otworowe i trzy otworowe stawiane na umywalce. Ważne jest żeby wybierając taką baterię dobrać odpowiednią dla niej umywalkę. Jeśli posiadamy umywalkę wpuszczaną w blat, czy umywalkę nablatową, ciekawym rozwiązaniem może być montaż baterii na blacie. Z reguły potrzebne jest tylko wywiercenie odpowiednio usytułowanych otworów.

Baterie umywalkowe natynkowe

Również bardzo często spotykanym rozwiązaniem są baterie umywalkowe natynkowe montowane bezpośrednio na ścianie i wystające z niej w całości. Takie baterie umywalkowe sprawdzają się praktycznie przy wszystkich rodzajach umywalek, a dopasowanie do umywalki określa się przez długość wylewki baterii.

Baterie umywalkowe podtynkowe

Coraz częściej spotykana forma montażu w szczególności w salonach kąpielowych i nowoczesnych łazienkach. Bateria taka składa się z kilku elementów w zależności od modelu. W każdej baterii umywalkowej podtynkowej istnieje element podtynkowy który jest montowany w ścianie, następnie montowane są elementy natynkowe. Może być to jeden element zawierający regulację strumienia i temperatury wody jak i wylewkę. Mogą też to być dwa elementy natynkowe – jeden zawiera wylewkę drugi uchwy mieszacza, lub nawet trzy elementy zawierające osobno kran wody zimnej, osobno kran wody cieplej, i osobno wylewkę.

Zobacz czy wybrana przez Ciebie bateria umywalkowa jest dostępną w danej konfiguracji.

Baterie umywalkowe wolnostojące – baterie stawiane na posadzce.

Istnieję również baterie montowane bezpośrednio do posadzki bardzo często są stosowane obok umywalek wolnostojących. Montaż takiego zestawu wymaga niestety dużych ingerencji w posadzkę i płytki, zajmuje stosunkowo dużo miejsca co za tym idzie jest stosowany głównie w luksusowych salonach kąpielowych, przy kapitalnym remoncie łazienki. Baterie umywalkowe wolnostojące charakteryzują się wysoka cena.

Informacje o bateriach umywalkowych przedstawione w tym tekście maja charakter informacyjny. Wlaściciel sklepu Sanit-Express informuje żę wszelkie czynności jaki dobór produktów inny być wykonywane wg instrukcji producentów.

Roca Victoria-N Uchwyt lekarski do jednouchwytowych baterii umywalkowych

119
Nr. prod.:
A525003000
Cena sug.:
135
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Omnires Parana Bateria umywalkowa

159
Nr. prod.:
PN6210
Cena sug.:
188
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Roca Victoria-N Bateria jednouchwytowa umywalkowa sztorcowa

169
Nr. prod.:
A5A3125C00
Cena sug.:
240
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Tres Flat-Tres Bateria umywalkowa

229
Nr. prod.:
204.103.01
Cena sug.:
332
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Grohe Eurosmart Bateria umywalkowa jednouchwytowa

239
Nr. prod.:
32925001
Cena sug.:
449
Dostępny: na magazynie

Kludi Logo Neo Bateria umywalkowa jednouchwytowa

259
Nr. prod.:
372830575
Cena sug.:
357
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Hansgrohe Logis Jednouchwytowa bateria umywalkowa 70

259
Nr. prod.:
71070000
Cena sug.:
362
Dostępny: na magazynie

Omnires Y Bateria umywalkowa

269
Nr. prod.:
Y1210
Cena sug.:
332
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Omnires Murray Bateria umywalkowa

279
Nr. prod.:
MU6110
Cena sug.:
348
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Hansgrohe Focus Jednouchwytowa bateria umywalkowa 100, DN15

289
Nr. prod.:
31607000
Cena sug.:
598
Dostępny: na magazynie

Roca Victoria-N Bateria jednouchwytowa umywalkowa sztorcowa

289
Nr. prod.:
A5A3025C00
Cena sug.:
351
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnia sztuka!

Roca L20 Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa bez korka automatycznego

289
Nr. prod.:
A5A3109C00
Cena sug.:
344
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Kludi TERCIO Jednouchwytowa bateria umywalkowa DN 10

289
Nr. prod.:
384810575
Cena sug.:
585
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Kludi Logo Neo Jednouchwytowa bateria umywalkowa

299
Nr. prod.:
372810575
Cena sug.:
408
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Grohe Eurosmart Cosmopolitan Bateria umywalkowa

299
Nr. prod.:
32825000
Cena sug.:
507
Dostępny: na magazynie

Kludi Logo Neo Jednouchwytowa bateria umywalkowa

309
Nr. prod.:
372820575
Cena sug.:
428
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnia sztuka!

Tres Class-Tres Bateria umywalkowa

309
Nr. prod.:
205.103.01
Cena sug.:
501
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Grohe Blue Pure Bateria umywalkowa

309
Nr. prod.:
23335000
Cena sug.:
386
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie dwie sztuki!

Hansgrohe Logis Jednouchwytowa bateria umywalkowa

309
Nr. prod.:
71100000
Cena sug.:
465
Dostępny: na magazynie

Hansgrohe Logis Jednouchwytowa bateria umywalkowa 100, z zaworem opływowym Push-Open

309
Nr. prod.:
71107000
Cena sug.:
465
Dostępny: na magazynie

Hansgrohe Focus Jednouchwytowa bateria umywalkowa 70, DN15

319
Nr. prod.:
31730000
Cena sug.:
454
Dostępny: na magazynie

Hansgrohe Focus Jednouchwytowa bateria umywalkowa bez zestawu odpływowego

319
Nr. prod.:
31733000
Cena sug.:
443
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Kludi Zenta Bateria umywalkowa

329
Nr. prod.:
382500575
Cena sug.:
691
Dostępny: na magazynie

Hansgrohe Focus Bateria umywalkowa z korkiem Push-Open

329
Nr. prod.:
31604000
Cena sug.:
486
Dostępny: na magazynie

Grohe Eurostyle Cosmopolitan Bateria umywalkowa

339
Nr. prod.:
33552002
Cena sug.:
630
Dostępny: na magazynie

Roca L20 Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa z korkiem automatycznym

339
Nr. prod.:
A5A3009C00
Cena sug.:
412
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Kludi BOZZ Bateria umywalkowa ścienna

349
Nr. prod.:
382440576
Cena sug.:
684
Dostępny: na magazynie

Grohe Eurostyle Bateria umywalkowa jednouchwytowa

349
Nr. prod.:
33552001
Cena sug.:
615
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Grohe Eurosmart Bateria umywalkowa

349
Nr. prod.:
32467001
Cena sug.:
429
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnia sztuka!

Roca Victoria-N Bateria jednouchwytowa ścienna umywalkowo-zlewozmywakowa

359
Nr. prod.:
A5A7625C00
Cena sug.:
431
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Kludi BOZZ Bateria umywalkowa

359
Nr. prod.:
382910576
Cena sug.:
759
Dostępny: na magazynie

Omnires Art Deco Bateria umywalkowa sztorcowa

359
Nr. prod.:
AD5110
Cena sug.:
446
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Hansgrohe Focus Jednouchwytowa bateria umywalkowa 100, DN15, bez kompletu odpływowego

379
Nr. prod.:
31517000
Cena sug.:
571
Dostępny: na magazynie

Roca Monodin-N Bateria jednouchwytowa umywalkowa

379
Nr. prod.:
A5A3107C00
Cena sug.:
455
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Grohe Eurosmart Cosmopolitan Bateria umywalkowa

379
Nr. prod.:
23326000
Cena sug.:
558
Dostępny: 2-4 tyg.

Hansgrohe Focus S Jednouchwytowa bateria umywalkowa, DN15, bez kompletu odpływowego

389
Nr. prod.:
31711000
Cena sug.:
578
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Tres Loft-Tres Bateria umywalkowa

389
Nr. prod.:
200.103.01
Cena sug.:
626
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Tres Loft-Tres Bateria umywalkowa

389
Nr. prod.:
200.103.02
Cena sug.:
626
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Roca Sprint-N Czasowa bateria umywalkowa sztorcowa na wodę zmieszaną

399
Nr. prod.:
A5A4224C00
Cena sug.:
480
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Hansgrohe Focus Jednouchwytowa bateria umywalkowa 100, DN15

399
Nr. prod.:
31621000
Cena sug.:
598
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnia sztuka!

Hansgrohe Focus Zestaw Bidette, DN15

399
Nr. prod.:
31926000
Cena sug.:
592
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie dwie sztuki!

Grohe Eurosmart Cosmopolitan Bateria umywalkowa

399
Nr. prod.:
23325000
Cena sug.:
584
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 3 sztuki!

Hansgrohe Logis Jednouchwytowa bateria umywalkowa 190

399
Nr. prod.:
71090000
Cena sug.:
594
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnia sztuka!

Hansgrohe Focus S Jednouchwytowa bateria umywalkowa, DN15

409
Nr. prod.:
31701000
Cena sug.:
611
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnia sztuka!

Roca Victoria PRO Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa, uchwyt medyczny

409
Nr. prod.:
A5A3123C00
Cena sug.:
467
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Tres Loft-Tres Bateria umywalkowa

419
Nr. prod.:
200.101.01
Cena sug.:
683
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Kludi Zenta Bateria umywalkowa ścienna

419
Nr. prod.:
382440575
Cena sug.:
622
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Roca Targa Bateria umywalkowa

429
Nr. prod.:
A5A3060C00
Cena sug.:
514
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Kludi Zenta Bateria umywalkowa ścienna

439
Nr. prod.:
382450575
Cena sug.:
660
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Hansgrohe Focus Care Jednouchwytowa bateria umywalkowa

439
Nr. prod.:
31911000
Cena sug.:
653
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Tres Cuadro-Tres Bateria umywalkowa

449
Nr. prod.:
1.06.103.02
Cena sug.:
724
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Kludi Zenta Bateria umywalkowa

449
Nr. prod.:
382510575
Cena sug.:
670
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnia sztuka!

Hansgrohe Focus Zestaw Bidette Focus 100, DN15

449
Nr. prod.:
31927000
Cena sug.:
667
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Hansgrohe Talis E? Jednouchwytowa bateria umywalkowa LowFlow 3.5 l/min, z kompletem odpływowym

449
Nr. prod.:
31624000
Cena sug.:
670
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Tres Cuadro-Tres Bateria umywalkowa

459
Nr. prod.:
1.07.103.02
Cena sug.:
739
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Grohe Concetto Bateria umywalkowa

459
Nr. prod.:
32204001
Cena sug.:
677
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

M&Z Castello Bateria umywalkowa z korkiem automatycznym klik-klak, chrom

459
Nr. prod.:
CSL00201/K
Cena sug.:
531
Dostępny: na magazynie

Kludi Zenta Bateria umywalkowa jednouchwytowa

469
Nr. prod.:
382620575
Cena sug.:
703
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Hansgrohe Focus Bateria umywalkowa jednouchwytowa bez kompletu odpływowego

469
Nr. prod.:
31518000
Cena sug.:
702
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Tres Slim-Tres Bateria umywalkowa stojąca, wysokość 160 mm

469
Nr. prod.:
202.103.01
Cena sug.:
754
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Hansgrohe Logis Jednouchwytowa bateria umywalkowa z wylewką 195 mm

469
Nr. prod.:
71220000
Cena sug.:
697
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie dwie sztuki!

Kludi BOZZ Bateria umywalkowa ścienna

479
Nr. prod.:
382450576
Cena sug.:
725
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnia sztuka!

Kludi Objekta Jednouchwytowa bateria umywalkowa DN 10

479
Nr. prod.:
322600575
Cena sug.:
718
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Omnires Columbia Bateria umywalkowa wysoka

479
Nr. prod.:
CO1112
Cena sug.:
590
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Omnires Y Bateria umywalkowa podtynkowa

479
Nr. prod.:
Y1215
Cena sug.:
595
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Hansgrohe Logis Jednouchwytowa bateria umywalkowa 210 z obrotową wylewką

479
Nr. prod.:
71131000
Cena sug.:
723
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Hansgrohe Focus Jednouchwytowa bateria umywalkowa 190, DN15

489
Nr. prod.:
31608000
Cena sug.:
732
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Tres Max-Tres Bateria umywalkowa

489
Nr. prod.:
062.103.01.D
Cena sug.:
801
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Kludi Zenta Bateria umywalkowa

499
Nr. prod.:
382600575
Cena sug.:
746
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Hansa HANSAPOLO Bateria umywalkowa jednouchwytowa DN 15

499
Nr. prod.:
51422273
Cena sug.:
623
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Tres Cuadro-Tres Bateria umywalkowa

509
Nr. prod.:
1.07.103.02.DA
Cena sug.:
832
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Roca Esmai Bateria umywalkowa sztorcowa

519
Nr. prod.:
A5A3031C00
Cena sug.:
625
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Cena
    79zł
    16881zł
Strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 |

Piszą o nas

Właścicielem marki Sanit-Express™ jest Grupa STTM Sp z o.o. z siedzibą ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków, Polska . Wpisana do rejestru przedsiębiorcow Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakówa Śródmieś›cia, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000357346, NIP: 683-20-52-364, REGON: 121256770 Kapitał zakładowy: 504 000zł.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Sanit-Express™

Serwisy partnerskie: sanit-expert.pl, artceram24.pl, kerasan24.pl, kare24.pl, nowesfmeble.pl, sfmeble.pl

2015 © Sanit-Express™