Uwaga, nowy numer infolini: 602 264 263. Za utrudnienia przepraszamy!

Umywalki

W ofercie Sanit-Express znajdą państwo umywalki remnomowanej marki do 50% taniej niż w salonie łazienkowym. Oferujemy szeroki wybór umywalek klasycznych, wiszących, nablatowych, narożnych, dwu komorowych – podwójnych, wpuszczanych w blat w różnych rozmiarach.

Umywalki – rozmiar ma znaczenie:

Dobór odpowiedniego rozmiaru umywalki pozwoli Tobie na dokładne odwzorowanie Twojego pomysłu w rzeczywistości. Umywalki występują w popularnych rozmiarach:

- małe umywalki: 20cm, 22cm, 30cm, 40cm
- średniej wielkości umywalki: 50cm, 50x35, 50x50, 55, 60, 60x35, 60x40
- duże umywalki: 70cm, 80 cm, 90cm, 100cm, 110cm, 120cm,

Ceramiczne umywalki – nie tylko…

Umywalki do łazienki są wykonane z różnych materiałów. Oprócz ceramicznych umywalek występują również umywalki kamienne, umywalki konglomeratowe, umywalki akrylowe, umywalki szklane, umywalki odlewane z żywicy, z lanegomarmuru czy betonu. Wybór Twojej umywalki powinien być uzależniony od oczekiwań zarówno funkcjonalnych jak i designerskich.

Umywalki z powłoką ułatwiającą czyszczenie.

Każdy producent umywalek stosuje powłoki na swoich umywalkach, aby wspomóc czyszczenie. Również umywalki posiadają w opcji powłokę ułatwiającą czyszczenie. Umywalki jak i inne produkty pokryte ta powłoką pozwalają na łatwiejsze czyszczenie, niwelują osady z mydła. Warto zapoznać się z technologią producenta którą używa w swoich powłokach.

Różne kształty

Umywalki rozróżniamy ze względu na kształt: istnieją umywalki stojące, asymetryczne, podblatowe, nablatowe półokrągłe, prostokątne, kwadratowe, okrągłe owalne, jak i również umywalki z konsolą czy umywalki z szafką.

Umywalki w Twoim stylu.

Topowi producenci umywalek posiadają w swojej ofercie dużą ilość styli. Występują umywalki retro, posiadające dużą ilość zdobień czy minimalistyczne, proste kształtem nowoczesne umywalki.

Piszą o nas

Właścicielem marki Sanit-Express™ jest Grupa STTM Sp z o.o. z siedzibą ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków, Polska . Wpisana do rejestru przedsiębiorcow Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakówa Śródmieś›cia, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000357346, NIP: 683-20-52-364, REGON: 121256770 Kapitał zakładowy: 504 000zł.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Sanit-Express™

* Klient będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22 [1]c, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni.

2017 © Sanit-Express™