Kabiny prysznicowe

W sklepie Sanit-Express znajdziesz najszersza ofertę kabin prysznicowych - Kilkadziesiąt tysięcy kabin prysznicowych do wyboru. W śród nich znajdziesz kabiny o różnym kształcie rozmiarze, Z różnego materiału, z różnymi rodzajami drzwi. Podpowiemy Ci jak w tym gąszczu się odnaleźć.

Jak wybrać kabinę prysznicowa ?

Wybór kabin prysznicowych jest bardzo duży. Przedstawimy ci podstawowe informacje które pozwolą Ci skłonić się ku konkretnym produktom. Jeśli jednak przeraża Ciebie wybór, i chciałbyś aby ktoś pomógł Ci wybrać kabinę prysznicową – po prostu napisz lub zadzwoń do nas, a konsultant na pewno rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pozwoli Ci wybrać kabinę która spełni Twoje oczekiwania.

Rodzaj kabiny prysznicowej:

Kabiny prysznicowe występują w mnogich rozmiarach, jeśli jednak standardowe konstrukcje kabin nie odpowiadają twoim potrzebom, żaden problem – kabinę prysznicowa można wykonać na wymiar.

Decydując się na wybór kabiny w standardowych rozmiarach, na pewno znajdziesz kabinę prysznicową odpowiadającą Twoim potrzebom, choć nie koniecznie będzie to kolekcja . Warto się zapoznać też z oferta innych producentów kabin prysznicowych

Kabiny kwadratowe i prostokątne :

Kabiny prysznicowe kwadratowe występują najczęściej w rozmiarach 75x75cm, 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm, 120x120cm. Są to najpopularniejsze rozmiary kabin. Kabiny prysznicowe kwadratowe   występują najczęściej z drzwiami rozsuwanymi, uchylnymi, wahadłowymi.

Natomiast popularnymi rozmiarami kabin prostokątnych są rozmiary: 80x90cm, 80x100cm 80x110cm, 80x120cm, 90x100cm, 90x110cm, 90x120cm, 100x120cm.

Kabiny narożne półokrągłe – ¼ koła:

Tak naprawdę kiedy mówimy o kabinach półokrągłych , myślimy o kabinie narożnej która ma łuk ¼ koła. Najpopularniejsze rozmiary kabin półokrągłych opierają się o bok kwadratu o długościach 80cm, 90cm, 100cm, 110cm. Istnieją również rozwiązania „asymetryczne” które pozwalają na uzyskanie różnych konfiguracji boków kabiny np. 80x120cm.

Często do kabin prysznicowych dwu okrągłych można dołączyć ściankę boczną która pozwoli na lepszą adaptacje kabiny prysznicowej do pożądanych rozmiarów.

Kabiny prysznicowe Walk-In :

Kabiny Walk-in zwane również ściankami walk-in są to rozwiązania bez drzwiowe.  Z reguły są to ścianki prysznicowe za które się wchodzi w celu odbycia kąpieli, a ich kształt jest przemyślany tak aby woda spływała w pożądane miejsce, czyli do odpływu brodzika czy odpływu liniowego.

Kabiny typu Walk-in są często wybierane do dużych nowoczesnych łazienek, ich zaleta główna zaletą jest brak elementów ruchomych co pozwala się cieszyć kabiną długie lata.

Kabiny prysznicowe na wymiar:

Dostosowanie kabiny prysznicowej może pozwolić na umieszczenie jej w niestandardowej wnęce, czy na poddaszu gdzie chcielibyśmy idealnie dopasować ją do skosu sufitu. Możliwości są praktycznie nieograniczone, zależą głownie od Twojej wyobraźni.

Wśród szerokiej oferty w naszym sklepie większość producentów wykonuje kabiny na wymiar. W zależności od producenta montaż i pomiar kabiny może być dodatkowo płatny, lub jest darmowy.

Pomiarów można dokonać samemu jednak w tym przypadku producent z reguły nie bierze odpowiedzialności z prawidłowość pomiaru. Warto skorzystać z oferty producenta , masz wtedy gwarancje że pomiar kabiny prysznicowej jak i montaż odbędzie się według wytycznych producenta i kabina będzie idealnie pasowała.

W przypadku zamówienia kabiny prysznicowej   na wymiar należy pamiętać o braku możliwości zwrotu towaru, tak samo jak w przypadku każdego innego produktu wykonywanego na zamówienie.

Możliwości konfiguracji kabin prysznicowych:

Wielu producentów przedstawia kabiny jako zespół osobnych elementów np. drzwi + ścianka boczna. Takie rozwiązanie pozwala na łatwiejsze dopasowanie kabiny do swoich potrzeb choć wymaga troszkę większej wiedzy. Z reguły takie rozwiązanie wybierane jest przez osoby dla których komfort użytkowania, jakość i możliwości adaptacyjne mają kluczowe znaczenie. Obeznany konsultant w kilka chwil pomoże Ci skompletować idealna dla Ciebie kabinę w zakładanym budżecie dlatego warto porozmawiać.

Kabina montowana na brodziku:

Kabina montowana na brodziku musi mieć dobraną odpowiedną wysokość uwzględniając wysokość brodzika. Kabina może zostać zamontowana na brodziku posadzkowym, bezstopniowym, niskim (poniżej 7cm), średniej wysokości lub na brodziku wysokim 40cm i więcej. W zależności od wysokości brodzika trzeba uwzględnić wysokość kabiny prysznicowej.

Kształt brodzika ma znaczenie, dlatego warto wybierać kabinę prysznicowa i brodzik tego samego producenta – oczywiście o ile to możliwe. Szczególnie ciężko dopasować kabiny prysznicowe półokrągłe ze względu na różny promień kabiny – może to być 50cm, 55cm, 60cm lub inny mniej spotykany. Natomiast w asymetrycznych kabinach prysznicowych może czasem okazać się niemożliwe dobranie brodzika z poza oferty producenta .

Przed doborem brodzika do kabiny sprawdź rysunki techniczne obu produktów!

Jest to ważne ponieważ różni producenci stosują różną interpretację rozmiarów i promienia kabiny prysznicowej i brodzika. Dotyczy to również kabin prostokątnych i kwadratowych.  Interpretacja może się różnić też w ramach jednego producenta.

Nasi konsultanci zawsze sprawdzają kompatybilność produktów, dlatego masz pewność że robiąc zakupy w naszym sklepie, nawet gdy z Twojej strony zajdzie ewentualna pomyłka – wyłapiemy ją!

Kabina montowana na posadzce, kabina montowana na płytkach.

Bardzo modny w ostatnim czasie sposób montażu kabiny. Tu już z doborem produktów jest dużo prościej. Choć zarezerwowany jest dla osób projektujących dom, lub robiących kapitalny remont łazienki. Wybieramy oczekiwany rozmiar kabiny, dobieramy odpływ punktowy lub odpływ liniowy (o odpływach przeczytasz w kategorii odpływy liniowe) i całość należy odpowiednio uszczelnić w zależności od technologii w której wykonujemy izolacje wodną lub zastosować brodzik podpłytkowy.

Warto wiedzieć że:

 • zalecana różnica poziomów do wykonania montażu kabiny  bez brodzika to min 14cm (choć są rozwiązania niższe)
 • Kabina  powinna być przystosowana do montażu na posadzce –drzwi podnoszone na zawiasach, specjalne uszczelki przy posadzkowe
 • Duża ilość kabin  jest wykonywana w wersji na brodzikowej i na posadzkowej – warto porozmawiać i zgłosić uwagi naszemu konsultantowi.
 • Odpływy z kołnierzem zapewniają lepsze uszczelnienie niż odpływy bez kołnierza – choć są nieco droższe.
 • Sztywność kabin prysznicowych bez brodzika zapewniają z reguły specjalne poprzeczki montowane do ściany
 • Przy kabinach bez brodzika przestrzeń w łazience wydaje się większa – nie zakłócona
 • Odpływy są w wersjach przykrywanych płytami, jak i z rusztem ozdobnym
 • Warto wybierać opływy renomowanych firm, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo przed wilgocią i przeciekami na długie lata.

Jakość kabin prysznicowych :

Jakość wykonania kabiny prysznicowej wyróżnia się głownie przez jakość szkła użytego do produkcji. Dodamy na wstępie że kabiny wykonane z plastiku charakteryzujące się niską ceną mają bardzo niską trwałość. Jako eksperci w branży łazienkowej podpowiadamy: najlepszym wyborem są szklane kabiny prysznicowe. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowanie produkty wysokiej jakości.

Grubość szkła i rodzaj

Grubość i rodzaj szkła to Twoje bezpieczeństwo – przedstawiamy kilka faktów.

 • 8mm grubości tafli – to całkiem rozsądna – choć może wydawać się zbyt gruba tafla szkła.
 • Szkło powinno być hartowane
 • Szkło do produkcji powinno być szkłem bezpiecznym – jak w szybach samochodowych – po rozbiciu nie powinno powodować zagrożenia poważnym ranieniem

Szkło w kabinach może być przeźroczyste, ale występuje też w różnych kolorach wzorach, może być przyciemniane, występują kabiny lustrzane – lustro weneckie.  Topowi producenci stosują rozwiązania pozwalające zachować trwałość powłoki ozdobnej. W zależności od producenta wzór może być wtopiony w tafle szkła, wklejony między dwie cieńsze tafle sklejone ze sobą, czy wypalony piecowo. Warto wybierać rozwiązania trwałe, niżeli rozczarować się poniszczona estetyka pomieszczenia przez schodzące  zdobienia po roku korzystania z kabiny prysznicowej.

Zawiasy, uchwyty, profile, wsporniki i rolki:

Prosta zasada metal – wybieraj kabiny z profilami, uchwytami zawiasami metalowymi – stal nierdzewna, aluminium, mosiądz. Dzięki temu zapewnisz sobie estetykę przez długi czas i sprawność mechaniczną kabiny.

Dodatkowym atutem zastosowania metali w profilach kabiny prysznicowej jest sztywność kabiny. Istnieją również kabiny bez profilowe – im sztywność zapewniają poprzeczki stabilizujące. Ważne żeby one były również wykonane z metali.

Warto zwrócić uwagę czy zawiasy przy otwieraniu podnoszą drzwi od kabiny prysznicowej. Dzięki temu kiedy z biegiem czasu konstrukcja kabiny rozluźni się i lekko opadnie unikniemy nieprzyjemnego zahaczania o posadzkę czy brodzik.

Jeśli kabina posiada rolki, zwróć uwagę na jakość wykonania rolek aby nie odmówiły posłuszeństwa już po chwili użytkowania kabiny prysznicowej.

Gwarancja i serwis kabin prysznicowych :

Wśród producentów kabin prysznicowych występują różne warunki gwarancji i serwisu kabin prysznicowych. Możesz być spokojny kupując w naszym sklepie kabinę masz pewność że towar pochodzi z oficjalnej sieci dystrybucyjnej producenta . Zapewnione masz wszystkie świadczenia zakresu gwarancyjnego jak i serwisowego jak w salonie stacjonarnym oszczędzając przy tym pieniądze dziki niższej cenie zakupu.

Na co zwrócić uwagę?

Zwróć uwagę jak długa gwarancja obejmuje Twoją kabinę . Jaki jest serwis? Czy z dojazdem do Ciebie wraz z naprawą kabiny, czy może po prostu obejmuje przesłanie części zamiennych. Nie zawsze cena produktu świadczy o jakości i warunkach serwisu i gwarancji – warto doczytać lub zapytać konsultanta. Często produkt tańszy spełni lepiej Twoje oczekiwania niż droższa kabina prysznicowa.

Podsumowanie:

Mamy nadzieję że rozwialiśmy wszystkie wątpliwości dotyczące wyboru kabiny prysznicowej . Poniżej krótka lista punktów do sprawdzenia:

 • Czy mam możliwości montażowe wymarzonej kabiny prysznicowej?
 • Czy dobrze dobrałem brodzik/odpływ do kabiny?
 • Czy zadbałem o odpowiednie uszczelnienie?
 • Czy kabina jest szklana?
 • Jeśli są wzory to czy są dobrze zabezpieczone w procesie produkcyjnym?
 • Czy profile, uchwyty, wsporniki, prowadnice, itp. są metalowe?
 • Czy jakość zawiasów rolek jest odpowiednia (zawiasy unoszące drzwi, metalowe)
 • Czy odpowiadają mi warunki serwisowo gwarancyjne?
 • Czy są dostępne części zamienne?

Informacje dotyczące kabin prysznicowych mają charakter informacyjny, powinny być zweryfikowanie z instrukcją producenta. Właściciel serwisu Sanit-Express nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Radaway Classic A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Biały Przejrzyste

735
Nr. prod.:
30010-04-01
Cena sug.:
774
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Chrom Przejrzyste

735
Nr. prod.:
30011-01-01
Cena sug.:
774
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Przejrzyste

755
Nr. prod.:
30010-01-01
Cena sug.:
795
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Przejrzyste

755
Nr. prod.:
30060-01-01
Cena sug.:
795
Dostępny: na magazynie

Koło Rekord Kabina półokrągła, drzwi rozsuwane - 90/185 cm

764
Nr. prod.:
PKPG90222003
Cena sug.:
967
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Chrom Przejrzyste

765
Nr. prod.:
30001-01-01
Cena sug.:
806
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/185 cm Chrom Przejrzyste

786
Nr. prod.:
30000-01-01
Cena sug.:
828
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 90/90/185 cm Chrom Przejrzyste

786
Nr. prod.:
30050-01-01
Cena sug.:
828
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Fabric

796
Nr. prod.:
30060-01-06
Cena sug.:
838
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 90/90/185 cm Chrom Satinato

826
Nr. prod.:
30050-01-02
Cena sug.:
870
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 100/190 cm Przejrzyste

866
Nr. prod.:
33303-01-01N
Cena sug.:
962
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 110/190 cm Przejrzyste

899
Nr. prod.:
33302-01-01N
Cena sug.:
999
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 120/190 cm Przejrzyste

922
Nr. prod.:
33313-01-01N
Cena sug.:
1 025
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 130/190 cm Przejrzyste

954
Nr. prod.:
33333-01-01N
Cena sug.:
1 060
Dostępny: na magazynie

Koło First Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami rozsuwanymi - 90/90/190 cm Szkło przezroczyste Srebry błyszczący

959
Nr. prod.:
ZKPG90222003
Cena sug.:
1 198
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 140/190 cm Przejrzyste

981
Nr. prod.:
33323-01-01N
Cena sug.:
1 090
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Przejrzyste

1 055
Nr. prod.:
30411-01-01
Cena sug.:
1 172
Dostępny: na magazynie

Koło GEO 6 Kabina prysznicowa półokrągła, drzwi rozsuwane - 80/190cm

1 075
Nr. prod.:
GKPG80222003A+B
Cena sug.:
1 452
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Treviso DW Drzwi prysznicowe wnękowe - 90/190 cm Fabric

1 076
Nr. prod.:
32303-01-06N
Cena sug.:
1 196
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 80/195 cm Część lewa

1 080
Nr. prod.:
3799460-01L
Cena sug.:
1 200
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 80/195 cm Część prawa

1 080
Nr. prod.:
3799460-01R
Cena sug.:
1 200
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Huppe Design Elegance Ścianka boczna do drzwi skrzydłowych - 80/190 cm Srebrny Przejrzyste Powłoka ułatwiająca czyszczenie Anti-Plaque

1 100
Nr. prod.:
8E1003087322
Cena sug.:
0
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/190 cm Przejrzyste

1 102
Nr. prod.:
30403-01-01
Cena sug.:
1 224
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 90/195 cm Część lewa

1 116
Nr. prod.:
3799461-01L
Cena sug.:
1 240
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 90/195 cm Część prawa

1 116
Nr. prod.:
3799461-01R
Cena sug.:
1 240
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Satinato

1 120
Nr. prod.:
30401-01-02
Cena sug.:
1 245
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 80/195 cm Wersja lewa

1 125
Nr. prod.:
3799420-01L
Cena sug.:
1 250
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 80/195 cm Wersja prawa

1 125
Nr. prod.:
3799420-01R
Cena sug.:
1 250
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Huppe Ena Kabina prysznicowa półokrągła, drzwi suwane - 50 cm 80/80/190 cm Srebrny Połysk Przejrzyste

1 128
Nr. prod.:
120601069321
Cena sug.:
1 659
Dostępny: na magazynie

Huppe Ena Kabina prysznicowa półokrągła, drzwi suwane - 55 cm 90/90/190 cm Srebrny Połysk Przejrzyste

1 128
Nr. prod.:
120604069321
Cena sug.:
1 659
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Huppe Ena Kabina prysznicowa, wejście narożnikowe, drzwi suwane - 80/80/190 cm Srebrny Połysk Przejrzyste

1 128
Nr. prod.:
120102069321
Cena sug.:
1 659
Dostępny: na magazynie

Huppe Ena Kabina prysznicowa, wejście narożnikowe, drzwi suwane - 90/90/190 cm Srebrny Połysk Przejrzyste

1 128
Nr. prod.:
120103069321
Cena sug.:
1 659
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 4 sztuki!

Huppe Ena Kabina prysznicowa półokrągła, drzwi suwane - 50 cm 90/90/190 cm Srebrny Połysk Przejrzyste

1 139
Nr. prod.:
120602069321
Cena sug.:
1 659
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 100/195 cm Część lewa

1 152
Nr. prod.:
3799462-01L
Cena sug.:
1 280
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 100/195 cm Część prawa

1 152
Nr. prod.:
3799462-01R
Cena sug.:
1 280
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus C 1700 Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Przejrzyste

1 160
Nr. prod.:
30461-01-01N
Cena sug.:
1 289
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 90/195 cm Wersja lewa

1 161
Nr. prod.:
3799421-01L
Cena sug.:
1 290
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 90/195 cm Wersja prawa

1 161
Nr. prod.:
3799421-01R
Cena sug.:
1 290
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II PDD Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi - 80/195 cm Część lewa

1 170
Nr. prod.:
3799470-01L
Cena sug.:
1 300
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II PDD Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi - 80/195 cm Część prawa

1 170
Nr. prod.:
3799470-01R
Cena sug.:
1 300
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus C/D Kabina prysznicowa narożn z drzwiami przesuwnymi - 80/80/190 cm Przejrzyste

1 179
Nr. prod.:
30463-01-01N
Cena sug.:
1 310
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 100/195 cm Wersja lewa

1 197
Nr. prod.:
3799422-01L
Cena sug.:
1 330
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 100/195 cm Wersja prawa

1 197
Nr. prod.:
3799422-01R
Cena sug.:
1 330
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus C/D Kabina prysznicowa narożn z drzwiami przesuwnymi - 80/90/190 cm Przejrzyste

1 197
Nr. prod.:
30437-01-01N
Cena sug.:
1 330
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II PDD Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi - 90/195 cm Część lewa

1 206
Nr. prod.:
3799471-01L
Cena sug.:
1 339
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II PDD Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi - 90/195 cm Część prawa

1 206
Nr. prod.:
3799471-01R
Cena sug.:
1 339
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus C/D Kabina prysznicowa narożn z drzwiami przesuwnymi - 90/90/190 cm Przejrzyste

1 208
Nr. prod.:
30453-01-01N
Cena sug.:
1 342
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 110/195 cm Wersja lewa

1 233
Nr. prod.:
3799423-01L
Cena sug.:
1 370
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 110/195 cm Wersja prawa

1 233
Nr. prod.:
3799423-01R
Cena sug.:
1 370
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II PDD Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi - 100/195 cm Część lewa

1 242
Nr. prod.:
3799472-01L
Cena sug.:
1 380
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II PDD Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi - 100/195 cm Część prawa

1 242
Nr. prod.:
3799472-01R
Cena sug.:
1 380
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 120/195 cm Wersja lewa

1 269
Nr. prod.:
3799424-01L
Cena sug.:
1 410
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDJ Drzwi jednoczęściowe do kabiny prostokątnej - 120/195 cm Wersja prawa

1 269
Nr. prod.:
3799424-01R
Cena sug.:
1 410
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Novellini Young 2.0 Drzwi prysznicowe jednoczęściowe - 80/200 cm Przejrzyste Chrom

1 317
Nr. prod.:
Y2FG79-1K
Cena sug.:
1 909
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus A 1900 Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi - 80/80/190 cm Przejrzyste

1 341
Nr. prod.:
30413-01-01N
Cena sug.:
1 490
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus A 1700 Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwanymi - 90/90/170 cm Przejrzyste

1 349
Nr. prod.:
30401-01-01N
Cena sug.:
1 499
Dostępny: na magazynie

Radaway Espera KDD Kabina z drzwiami dwuczęściowymi - 80/200 cm Część lewa

1 351
Nr. prod.:
380150-01L
Cena sug.:
1 501
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Espera KDD Kabina z drzwiami dwuczęściowymi - 80/200 cm Część prawa

1 351
Nr. prod.:
380150-01R
Cena sug.:
1 501
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus A 1900 Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi - 90/90/190 cm Przejrzyste

1 368
Nr. prod.:
30403-01-01N
Cena sug.:
1 520
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus E 1900 Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi - 80/90/190 cm Przejrzyste

1 368
Nr. prod.:
30492-01-01N
Cena sug.:
1 520
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus B Kabina prysznicowa z drzwiami jednoczęściowymi - 90/90/190 cm Przejrzyste

1 368
Nr. prod.:
30473-01-01N
Cena sug.:
1 520
Dostępny: na magazynie

Novellini Young 2.0 Drzwi prysznicowe jednoczęściowe - 90/200 cm Przejrzyste Chrom

1 371
Nr. prod.:
Y2FG89-1K
Cena sug.:
1 988
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus E 1700 Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi - 80/100/170 cm Przejrzyste

1 377
Nr. prod.:
30481-01-01N
Cena sug.:
1 530
Dostępny: na magazynie

Poolspa Town Rondo Kabina prysznicowa 90x90

1 379
Nr. prod.:
AMP150901M
Cena sug.:
1 722
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Espera KDD Kabina z drzwiami dwuczęściowymi - 90/200 cm Część lewa

1 395
Nr. prod.:
380151-01L
Cena sug.:
1 550
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Espera KDD Kabina z drzwiami dwuczęściowymi - 90/200 cm Część prawa

1 395
Nr. prod.:
380151-01R
Cena sug.:
1 550
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium Plus E 1900 Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi - 80/100/190 cm Przejrzyste

1 397
Nr. prod.:
30491-01-01N
Cena sug.:
1 552
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus A 1900 Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi - 90/90/190 cm Satinato

1 406
Nr. prod.:
30403-01-02N
Cena sug.:
1 562
Dostępny: na magazynie

Radaway Espera KDD Kabina z drzwiami dwuczęściowymi - 100/200 cm Część lewa

1 440
Nr. prod.:
380152-01L
Cena sug.:
1 600
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Espera KDD Kabina z drzwiami dwuczęściowymi - 100/200 cm Część prawa

1 440
Nr. prod.:
380152-01R
Cena sug.:
1 600
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Długość
  63cm
  205cm
Szerokość
  70cm
  180cm
Wysokość
  99cm
  242cm
Cena
  555zł
  74551zł
Strony: 1 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 21 | 23 | 25 | 27 | 29 | 31 | 33 | 35 | 37 | 39 | 41 | 43 | 45 | 47 | 49 | 51 | 53 | 55 | 57 | 59 | 61 | 63 | 65 | 67 | 69 | 71 | 73 | 75 | 77 | 79 | 81 | 83 | 85 | 87 | 89 | 91 | 93 | 95 | 97 | 99 | 101 | 103 | 105 | 107 | 109 | 111 | 113 | 115 | 117 | 119 | 121 | 123 | 125 | 127 | 129 | 131 | 133 | 135 | 137 | 139 | 141 | 143 | 145 | 147 | 149 | 151 | 153 | 155 | 157 | 159 | 161 | 163 | 165 | 167 | 169 | 171 | 173 | 175 | 177 | 179 | 181 | 183 | 185 |

Piszą o nas

Właścicielem marki Sanit-Express™ jest Grupa STTM Sp z o.o. z siedzibą ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków, Polska . Wpisana do rejestru przedsiębiorcow Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakówa Śródmieś›cia, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000357346, NIP: 683-20-52-364, REGON: 121256770 Kapitał zakładowy: 504 000zł.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Sanit-Express™

Serwisy partnerskie: sanit-expert.pl, artceram24.pl, kerasan24.pl, kare24.pl, nowesfmeble.pl, sfmeble.pl

2015 © Sanit-Express™