Uwaga, nowy numer infolini: 602 264 263. Za utrudnienia przepraszamy!

Kabiny prysznicowe Radaway

Kabiny prysznicowe Radaway

W sklepie Sanit-Express znajdziesz najszersza ofertę kabin prysznicowych - Kilkadziesiąt tysięcy kabin prysznicowych do wyboru. W śród nich znajdziesz kabiny Radaway o różnym kształcie rozmiarze, Z różnego materiału, z różnymi rodzajami drzwi. Podpowiemy Ci jak w tym gąszczu się odnaleźć.

Jak wybrać kabinę prysznicowa Radaway ?

Wybór kabin prysznicowych Radaway jest bardzo duży. Przedstawimy ci podstawowe informacje które pozwolą Ci skłonić się ku konkretnym produktom. Jeśli jednak przeraża Ciebie wybór, i chciałbyś aby ktoś pomógł Ci wybrać kabinę prysznicową – po prostu napisz lub zadzwoń do nas, a konsultant na pewno rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pozwoli Ci wybrać kabinę która spełni Twoje oczekiwania.

Rodzaj kabiny prysznicowej:

Kabiny prysznicowe występują w mnogich rozmiarach, jeśli jednak standardowe konstrukcje kabin nie odpowiadają twoim potrzebom, żaden problem – kabinę prysznicowa można wykonać na wymiar.

Decydując się na wybór kabiny w standardowych rozmiarach, na pewno znajdziesz kabinę prysznicową Radaway odpowiadającą Twoim potrzebom, choć nie koniecznie będzie to kolekcja . Warto się zapoznać też z oferta innych producentów kabin prysznicowych

Kabiny kwadratowe i prostokątne Radaway :

Kabiny prysznicowe kwadratowe występują najczęściej w rozmiarach 75x75cm, 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm, 120x120cm. Są to najpopularniejsze rozmiary kabin. Kabiny prysznicowe kwadratowe  Radaway występują najczęściej z drzwiami rozsuwanymi, uchylnymi, wahadłowymi.

Natomiast popularnymi rozmiarami kabin prostokątnych są rozmiary: 80x90cm, 80x100cm 80x110cm, 80x120cm, 90x100cm, 90x110cm, 90x120cm, 100x120cm.

Kabiny narożne półokrągłe Radaway – ¼ koła:

Tak naprawdę kiedy mówimy o kabinach półokrągłych Radaway, myślimy o kabinie narożnej która ma łuk ¼ koła. Najpopularniejsze rozmiary kabin półokrągłych opierają się o bok kwadratu o długościach 80cm, 90cm, 100cm, 110cm. Istnieją również rozwiązania „asymetryczne” które pozwalają na uzyskanie różnych konfiguracji boków kabiny np. 80x120cm.

Często do kabin prysznicowych dwu okrągłych można dołączyć ściankę boczną która pozwoli na lepszą adaptacje kabiny prysznicowej Radaway do pożądanych rozmiarów.

Kabiny prysznicowe Walk-In Radaway :

Kabiny Walk-in zwane również ściankami walk-in są to rozwiązania bez drzwiowe.  Z reguły są to ścianki prysznicowe za które się wchodzi w celu odbycia kąpieli, a ich kształt jest przemyślany tak aby woda spływała w pożądane miejsce, czyli do odpływu brodzika czy odpływu liniowego.

Kabiny typu Walk-in są często wybierane do dużych nowoczesnych łazienek, ich zaleta główna zaletą jest brak elementów ruchomych co pozwala się cieszyć kabiną długie lata.

Kabiny prysznicowe Radaway na wymiar:

Dostosowanie kabiny prysznicowej Radaway może pozwolić na umieszczenie jej w niestandardowej wnęce, czy na poddaszu gdzie chcielibyśmy idealnie dopasować ją do skosu sufitu. Możliwości są praktycznie nieograniczone, zależą głownie od Twojej wyobraźni.

Wśród szerokiej oferty w naszym sklepie większość producentów wykonuje kabiny na wymiar. W zależności od producenta montaż i pomiar kabiny może być dodatkowo płatny, lub jest darmowy.

Pomiarów można dokonać samemu jednak w tym przypadku producent z reguły nie bierze odpowiedzialności z prawidłowość pomiaru. Warto skorzystać z oferty producenta Radaway, masz wtedy gwarancje że pomiar kabiny prysznicowej jak i montaż odbędzie się według wytycznych producenta i kabina będzie idealnie pasowała.

W przypadku zamówienia kabiny prysznicowej Radaway   na wymiar należy pamiętać o braku możliwości zwrotu towaru, tak samo jak w przypadku każdego innego produktu wykonywanego na zamówienie.

Możliwości konfiguracji kabin prysznicowych:

Wielu producentów przedstawia kabiny jako zespół osobnych elementów np. drzwi + ścianka boczna. Takie rozwiązanie pozwala na łatwiejsze dopasowanie kabiny do swoich potrzeb choć wymaga troszkę większej wiedzy. Z reguły takie rozwiązanie wybierane jest przez osoby dla których komfort użytkowania, jakość i możliwości adaptacyjne mają kluczowe znaczenie. Obeznany konsultant w kilka chwil pomoże Ci skompletować idealna dla Ciebie kabinę w zakładanym budżecie dlatego warto porozmawiać.

Kabina Radaway montowana na brodziku:

Kabina montowana na brodziku musi mieć dobraną odpowiedną wysokość uwzględniając wysokość brodzika. Kabina może zostać zamontowana na brodziku posadzkowym, bezstopniowym, niskim (poniżej 7cm), średniej wysokości lub na brodziku wysokim 40cm i więcej. W zależności od wysokości brodzika trzeba uwzględnić wysokość kabiny prysznicowej.

Kształt brodzika ma znaczenie, dlatego warto wybierać kabinę prysznicowa i brodzik tego samego producenta – oczywiście o ile to możliwe. Szczególnie ciężko dopasować kabiny prysznicowe półokrągłe ze względu na różny promień kabiny – może to być 50cm, 55cm, 60cm lub inny mniej spotykany. Natomiast w asymetrycznych kabinach prysznicowych może czasem okazać się niemożliwe dobranie brodzika z poza oferty producenta Radaway.

Przed doborem brodzika do kabiny sprawdź rysunki techniczne obu produktów!

Jest to ważne ponieważ różni producenci stosują różną interpretację rozmiarów i promienia kabiny prysznicowej i brodzika. Dotyczy to również kabin prostokątnych i kwadratowych.  Interpretacja może się różnić też w ramach jednego producenta.

Nasi konsultanci zawsze sprawdzają kompatybilność produktów, dlatego masz pewność że robiąc zakupy w naszym sklepie, nawet gdy z Twojej strony zajdzie ewentualna pomyłka – wyłapiemy ją!

Kabina Radaway montowana na posadzce, kabina Radaway montowana na płytkach.

Bardzo modny w ostatnim czasie sposób montażu kabiny. Tu już z doborem produktów jest dużo prościej. Choć zarezerwowany jest dla osób projektujących dom, lub robiących kapitalny remont łazienki. Wybieramy oczekiwany rozmiar kabiny, dobieramy odpływ punktowy lub odpływ liniowy (o odpływach przeczytasz w kategorii odpływy liniowe) i całość należy odpowiednio uszczelnić w zależności od technologii w której wykonujemy izolacje wodną lub zastosować brodzik podpłytkowy.

Warto wiedzieć że:

 • zalecana różnica poziomów do wykonania montażu kabiny Radaway  bez brodzika to min 14cm (choć są rozwiązania niższe)
 • Kabina Radaway  powinna być przystosowana do montażu na posadzce –drzwi podnoszone na zawiasach, specjalne uszczelki przy posadzkowe
 • Duża ilość kabin Radaway  jest wykonywana w wersji na brodzikowej i na posadzkowej – warto porozmawiać i zgłosić uwagi naszemu konsultantowi.
 • Odpływy z kołnierzem zapewniają lepsze uszczelnienie niż odpływy bez kołnierza – choć są nieco droższe.
 • Sztywność kabin prysznicowych bez brodzika zapewniają z reguły specjalne poprzeczki montowane do ściany
 • Przy kabinach bez brodzika przestrzeń w łazience wydaje się większa – nie zakłócona
 • Odpływy są w wersjach przykrywanych płytami, jak i z rusztem ozdobnym
 • Warto wybierać opływy renomowanych firm, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo przed wilgocią i przeciekami na długie lata.

Jakość kabin prysznicowych Radaway :

Jakość wykonania kabiny prysznicowej wyróżnia się głownie przez jakość szkła użytego do produkcji. Dodamy na wstępie że kabiny wykonane z plastiku charakteryzujące się niską ceną mają bardzo niską trwałość. Jako eksperci w branży łazienkowej podpowiadamy: najlepszym wyborem są szklane kabiny prysznicowe. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowanie produkty wysokiej jakości.

Grubość szkła i rodzaj

Grubość i rodzaj szkła to Twoje bezpieczeństwo – przedstawiamy kilka faktów.

 • 8mm grubości tafli – to całkiem rozsądna – choć może wydawać się zbyt gruba tafla szkła.
 • Szkło powinno być hartowane
 • Szkło do produkcji powinno być szkłem bezpiecznym – jak w szybach samochodowych – po rozbiciu nie powinno powodować zagrożenia poważnym ranieniem

Szkło w kabinach może być przeźroczyste, ale występuje też w różnych kolorach wzorach, może być przyciemniane, występują kabiny lustrzane – lustro weneckie.  Topowi producenci stosują rozwiązania pozwalające zachować trwałość powłoki ozdobnej. W zależności od producenta wzór może być wtopiony w tafle szkła, wklejony między dwie cieńsze tafle sklejone ze sobą, czy wypalony piecowo. Warto wybierać rozwiązania trwałe, niżeli rozczarować się poniszczona estetyka pomieszczenia przez schodzące  zdobienia po roku korzystania z kabiny prysznicowej.

Zawiasy, uchwyty, profile, wsporniki i rolki:

Prosta zasada metal – wybieraj kabiny z profilami, uchwytami zawiasami metalowymi – stal nierdzewna, aluminium, mosiądz. Dzięki temu zapewnisz sobie estetykę przez długi czas i sprawność mechaniczną kabiny.

Dodatkowym atutem zastosowania metali w profilach kabiny prysznicowej jest sztywność kabiny. Istnieją również kabiny bez profilowe – im sztywność zapewniają poprzeczki stabilizujące. Ważne żeby one były również wykonane z metali.

Warto zwrócić uwagę czy zawiasy przy otwieraniu podnoszą drzwi od kabiny prysznicowej. Dzięki temu kiedy z biegiem czasu konstrukcja kabiny rozluźni się i lekko opadnie unikniemy nieprzyjemnego zahaczania o posadzkę czy brodzik.

Jeśli kabina posiada rolki, zwróć uwagę na jakość wykonania rolek aby nie odmówiły posłuszeństwa już po chwili użytkowania kabiny prysznicowej.

Gwarancja i serwis kabin prysznicowych Radaway :

Wśród producentów kabin prysznicowych występują różne warunki gwarancji i serwisu kabin prysznicowych. Możesz być spokojny kupując w naszym sklepie kabinę Radaway masz pewność że towar pochodzi z oficjalnej sieci dystrybucyjnej producenta Radaway. Zapewnione masz wszystkie świadczenia zakresu gwarancyjnego jak i serwisowego jak w salonie stacjonarnym oszczędzając przy tym pieniądze dziki niższej cenie zakupu.

Na co zwrócić uwagę?

Zwróć uwagę jak długa gwarancja obejmuje Twoją kabinę Radaway . Jaki jest serwis? Czy z dojazdem do Ciebie wraz z naprawą kabiny, czy może po prostu obejmuje przesłanie części zamiennych. Nie zawsze cena produktu świadczy o jakości i warunkach serwisu i gwarancji – warto doczytać lub zapytać konsultanta. Często produkt tańszy spełni lepiej Twoje oczekiwania niż droższa kabina prysznicowa.

Podsumowanie:

Mamy nadzieję że rozwialiśmy wszystkie wątpliwości dotyczące wyboru kabiny prysznicowej Radaway . Poniżej krótka lista punktów do sprawdzenia:

 • Czy mam możliwości montażowe wymarzonej kabiny prysznicowej?
 • Czy dobrze dobrałem brodzik/odpływ do kabiny?
 • Czy zadbałem o odpowiednie uszczelnienie?
 • Czy kabina jest szklana?
 • Jeśli są wzory to czy są dobrze zabezpieczone w procesie produkcyjnym?
 • Czy profile, uchwyty, wsporniki, prowadnice, itp. są metalowe?
 • Czy jakość zawiasów rolek jest odpowiednia (zawiasy unoszące drzwi, metalowe)
 • Czy odpowiadają mi warunki serwisowo gwarancyjne?
 • Czy są dostępne części zamienne?

Informacje dotyczące kabin prysznicowych mają charakter informacyjny, powinny być zweryfikowanie z instrukcją producenta. Właściciel serwisu Sanit-Express nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Radaway Classic A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Biały Przejrzyste

735
Nr. prod.:
30010-04-01
Cena sug.:
774
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Chrom Przejrzyste

735
Nr. prod.:
30011-01-01
Cena sug.:
774
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Biały Przejrzyste

745
Nr. prod.:
30001-04-01
Cena sug.:
784
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Przejrzyste

755
Nr. prod.:
30010-01-01
Cena sug.:
795
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Przejrzyste

755
Nr. prod.:
30060-01-01
Cena sug.:
795
Dostępny: na magazynie

Radaway Fuenta New KDJ Ścianka boczna do drzwi prysznicowych - 80/200 cm

765
Nr. prod.:
384051-01-01
Cena sug.:
850
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Chrom Przejrzyste

766
Nr. prod.:
30001-01-01
Cena sug.:
806
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Chrom Grafitowe

777
Nr. prod.:
30011-01-05
Cena sug.:
818
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Chrom Satinato

777
Nr. prod.:
30011-01-02
Cena sug.:
818
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Chrom Grafitowe

777
Nr. prod.:
30011-01-05
Cena sug.:
818
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Chrom Satinato

777
Nr. prod.:
30011-01-02
Cena sug.:
818
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm biały Satinato

787
Nr. prod.:
30001-04-02
Cena sug.:
828
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/185 cm Chrom Przejrzyste

787
Nr. prod.:
30000-01-01
Cena sug.:
828
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Biały Satinato

787
Nr. prod.:
30001-04-02
Cena sug.:
828
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 90/90/185 cm Chrom Przejrzyste

787
Nr. prod.:
30050-01-01
Cena sug.:
828
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Satinato

796
Nr. prod.:
30010-01-02
Cena sug.:
838
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Fabric

796
Nr. prod.:
30060-01-06
Cena sug.:
838
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Grafitowe

796
Nr. prod.:
30060-01-05
Cena sug.:
838
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 80/80/185 cm Chrom Satinato

796
Nr. prod.:
30060-01-02
Cena sug.:
838
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Chrom Satinato

807
Nr. prod.:
30001-01-02
Cena sug.:
849
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Chrom Satinato

807
Nr. prod.:
30001-01-02
Cena sug.:
849
Dostępny: na magazynie

Radaway Fuenta New KDJ Ścianka boczna do drzwi prysznicowych - 90/200 cm

810
Nr. prod.:
384050-01-01
Cena sug.:
900
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 90/90/185 cm Chrom Fabric

827
Nr. prod.:
30050-01-06
Cena sug.:
870
Dostępny: na magazynie

Radaway Classic C Kabina prysznicowa kwadratowa z drzwiami przesuwnymi - 90/90/185 cm Chrom Satinato

827
Nr. prod.:
30050-01-02
Cena sug.:
870
Dostępny: na magazynie

Radaway Fuenta New KDJ Ścianka boczna do drzwi prysznicowych - 100/200 cm

855
Nr. prod.:
384052-01-01
Cena sug.:
950
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 100/190 cm Przejrzyste

866
Nr. prod.:
33303-01-01N
Cena sug.:
962
Dostępny: na magazynie

Radaway Twist DW Drzwi wnękowe - 90/190 cm Przejrzyste

889
Nr. prod.:
382002-01
Cena sug.:
988
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 110/190 cm Przejrzyste

899
Nr. prod.:
33302-01-01N
Cena sug.:
999
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 120/190 cm Przejrzyste

923
Nr. prod.:
33313-01-01N
Cena sug.:
1 025
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 130/190 cm Przejrzyste

954
Nr. prod.:
33333-01-01N
Cena sug.:
1 060
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 140/190 cm Przejrzyste

981
Nr. prod.:
33323-01-01N
Cena sug.:
1 090
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium Plus DWJ Drzwi prysznicowe wnękowe - 150/190 cm Przejrzyste

1 010
Nr. prod.:
33343-01-01N
Cena sug.:
1 122
Dostępny: na magazynie

Radaway Treviso DW Drzwi prysznicowe wnękowe - 90/190 cm Przejrzyste

1 048
Nr. prod.:
32303-01-01N
Cena sug.:
1 164
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Przejrzyste

1 055
Nr. prod.:
30411-01-01
Cena sug.:
1 172
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/190 cm Przejrzyste

1 074
Nr. prod.:
30413-01-01
Cena sug.:
1 193
Dostępny: na magazynie

Radaway Treviso DW Drzwi prysznicowe wnękowe - 100/190 cm Przejrzyste

1 076
Nr. prod.:
32323-01-01N
Cena sug.:
1 196
Dostępny: na magazynie

Radaway Treviso DW Drzwi prysznicowe wnękowe - 90/190 cm Fabric

1 076
Nr. prod.:
32303-01-06N
Cena sug.:
1 196
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 80/195 cm Część lewa

1 080
Nr. prod.:
3799460-01L
Cena sug.:
1 200
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 80/195 cm Część prawa

1 080
Nr. prod.:
3799460-01R
Cena sug.:
1 200
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Przejrzyste

1 084
Nr. prod.:
30401-01-01
Cena sug.:
1 204
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 80/80/170 cm Satinato

1 093
Nr. prod.:
30411-01-02
Cena sug.:
1 214
Dostępny: na magazynie

Radaway Premium A Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/190 cm Przejrzyste

1 102
Nr. prod.:
30403-01-01
Cena sug.:
1 224
Dostępny: na magazynie

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 90/195 cm Część lewa

1 116
Nr. prod.:
3799461-01L
Cena sug.:
1 240
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Eos II KDD Kabina prostokątna z drzwiami dwuczęściowymi - 90/195 cm Część prawa

1 116
Nr. prod.:
3799461-01R
Cena sug.:
1 240
Dostępny: na magazynie

Uwaga! Ostatnie 5 sztuk!

Radaway Premium A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła z drzwiami przesuwnymi - 90/90/170 cm Satinato

1 121
Nr. prod.:
30401-01-02
Cena sug.:
1 245
Dostępny: na magazynie
Strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

Piszą o nas

Właścicielem marki Sanit-Express™ jest Grupa STTM Sp z o.o. z siedzibą ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków, Polska . Wpisana do rejestru przedsiębiorcow Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakówa Śródmieś›cia, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000357346, NIP: 683-20-52-364, REGON: 121256770 Kapitał zakładowy: 504 000zł.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności oraz Regulaminu serwisu Sanit-Express™

* Klient będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22 [1]c, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni.

2017 © Sanit-Express™